A Vindependent elnöksége 2023. március 28-tól: elnök Wille-Baumkauff Márta (Pendits Pincészet); az elnökség tagjai: ifj. Heimann Zoltán (Heimann Családi Birtok) és  Makai Gergely (Tokaj-Hétszőlő)

Tag/tag képviselőjének neve Borvidék Honlap
Árvay Családi Pincészet Tokaj www.arvay.eu
BGB-Bauer Villány www.facebook.com/bgbbauer
Barta Pince Tokaj www.bartapince.com
Basilicus Szőlőbirtok Tokaj www.basilicus.hu
Bencze Birtok Badacsony www.benczebirtok.hu
Tokaj Kikelet Pince Tokaj www.tokajkikelet.hu
Béres Szőlőbirtok Tokaj www.beres.hu
Bock Pincészet Villány www.bock.hu
Bolyki Pincészet Eger www.bolykipinceszet.hu
Brazsil Cseppek Balatonfüred-Csopak http://brazsilcseppek.mindenkilapja.hu/
Bussay Szőlő Zala www.bussaypince.hu
Buza Béla Tokaj
Debreczeni Pincészet Etyek www.debreczenipince.hu
Vylyan Villány www.vylyan.hu
Gróf Degenfeld Szőlőbirtok Tokaj www.degenfeld.hu
Dorogi Testvérek Pincészete Tokaj
Eszterbauer Borászat Szekszárd www.eszterbauer-bor.hu
Szent Benedek Pince Tokaj www.szentbenedekpinceszet.hu
Ferenczi Szőlőbirtok Szekszárd www.ferencziszolobirtok.hu
Figula Pincészet Balatonfüred-Csopak www.figula.hu
Gál Lajos Pincészete Eger www.gallajoseger.hu
Garamvári Szőlőbirtok Dél-Balaton www.garamvariszolobirtok.hu
Gere Pincészet Villány www.gere.hu
Gere Tamás és Zsolt Pincészete Villány www.geretamas.hu
Gilvesy Pincészet Badacsony www.gilvesy.hu
Anna Borház Hajós-Baja www.annaborhaz.hu
Györgykovács Kispincészet Somló www.somloi.hu/gyorgykovacs
Heimann Családi Birtok Szekszárd www.heimann.hu
 T3 TokajDrei Borászat Tokaj www.tokajdrei.hu
Jásdi Pince Balatonfüred-Csopak www.jasdipince.hu
Konyári Pincészet Dél-Balaton www.konyari.hu
Laposa Birtok Badacsony www.laposa.hu
Pannonhalma Apátsági Pincészet Pannonhalma www.apatsagipinceszet.hu
Füleky Tokaj www.tokaj.org
St. Andrea Eger www.standrea.hu
Majoros Birtok Tokaj www.majorosbirtok.hu
Tokaj-Hétszőlő Tokaj www.tokajhetszolo.com
Márkvárt Pincészet Szekszárd www.markvart.hu
Etyeki Kúria Etyek www.etyekikuria.hu
Mayer Pincészet Villány www.mayerpince.hu
Patricius Borház Tokaj www.patricius.hu
Németh János Pincéje Szekszárd www.njp.hu
Orosz Gábor Pincészete Tokaj www.oroszgabor.com
Pócz Pincészet Dél-Balaton
Posta Borház Szekszárd www.postaborhaz.hu
Erzsébet Pince Tokaj www.erzsebetpince.hu
Wassmann Villány www.weingut-wassmann.com
Rókusfalvy Pince Etyek www.rokusfalvy.hu
Samuel Tinon Tokaj www.samueltinon.com
Sebestyén Borászat Szekszárd www.sebestyen-szekszard.hu
Szászi Pince Badacsony www.szaszipince.hu
Szepsy Borászat Tokaj www.szepsy.hu
Szerencsés Borház Kunság https://www.szerencsesborhaz.hu/
Tálas Családi Borászat Kunság
Thummerer Pincészet Eger www.thummerer.hu
Tiffán Ede és Zsolt Pincészete Villány www.tiffans.hu
Turay Családi Pincészet Ászár-Neszmély www.turaypince.hu
Tomcsányi Családi Birtok Somló www.tomcsanyibirtok.hu
Tóth Ferenc Pincészet Eger www.tothferencpinceszet.hu
Vida Családi Borbirtok Szekszárd www.vidaborbirtok.hu
Pendits Pince Tokaj www.pendits.com
Vineum Borház Tokaj www.vineum.hu
Zsirai Pince Tokaj www.zsiraipinceszet.hu